Kopie perlí DiamonDuo

akt1.jpg

 

DIAMONDUO

Originální dvoudírkové korálky DiamonDuo byly se značným úsilím a s vysokými náklady vytvořeny naší firmou Bijoux Components již v roce 2015, tvar i název jsou chráněny. Naše korálky mají přesný geometrický diamantový tvar, hladkou spodní plošku bez švu, rovnoměrné vrchní plošky bez  švů, které odrážejí světlo. Celkově vynikají svou geometrickou přesností a kvalitou opracování. Podpořte prosím naše úsilí a používejte prosím pouze námi vytvořený originál. Abyste kvalitu našeho výrobku mohli vyzkoušet, nabízíme Vám v našem e-shopu dočasnou slevu 20% na MO balení.

 

VZHLEDOVĚ ZAMĚNITELNÁ NAPODOBENINA

Na trh nově uvedená napodobenina, která  nemá u většiny kusů precizní tvar, spodní ploška není rovná, na spodní i vrchní straně mají často tyto korálky viditelné nehezké švy. Hrany jsou zaoblené a tím tvar tak dobře nevyniká, přesto může být při prvním pohledu hotový výrobek zaměněn s námi nabízenými korálky. Podporujte prosím pouze naše originály, ne levné napodobeniny.

 

Tým Bijoux Components Vám za to děkuje!

Všechny aktuality
Staňte se fanoušky Připíchnout na nástěnku Doporučit stránku

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.