Korálková výzva

Po letošním krásném náušnicovém roce, do kterého se v průběhu roku zapojila spousta z Vás určitě napjatě očekáváte, jakou výzvu pro Vás připravujeme na příští rok. Poprosili jsme Vás o Vaše názory a náměty. Bohužel není vždy možné splnit všechna přání, ale snad se nakonec bude výzva líbit všem. Výzva bude korálková, tedy každý měsíc bude na nějaké téma, tvořit budeme vždy z jednoho druhu korálků či jiného materiálu, který by měl být tím dominantním materiálem nebo prvkem výrobku. Tvořit tedy můžete cokoliv, náušnice, náramky, náhrdelníky, celé sady, ale třeba i brože, doplňky,… Fantazii se prostě meze nekladou. Nechceme nudit pokročilé korálkářky jednoduchými návody, ale také bychom byli rádi, kdyby s námi tvořili i začátečníci, nebo se k nám dokonce přidal někdo, kdo takto s korálky úplně začně, tak jak se to podařilo v letošním roce. Pro začátečníky nebo méně zkušené korálkářky vždy přidáme nějaký odkaz na návod, podle kterého mohou tvořit. Můžete si ale vybrat libovolný návod, v tom případě budeme rádi za odkaz na návod připojený k fotografii výrobku, aby i ostatní mohli návod použít a to i v případě, že se bude jednat o placený návod. A samozřejmě se může jednat i o autorský kousek nebo kousek pouze inspirovaný tvorbou někoho jiného.

 

A protože to bude o trochu náročnější a i Vy se třeba pustíte do složitější tvorby, rozhodli jsme se vyhlásit vždy témata na 3 měsíce dopředu. A v konkrétním měsíci vždy otevřeme kategorii na webu a založíme album na FB, kde dané téma vždy obohatíme informacemi o zvoleném materiálu, nějakými odkazy na návody, vždy také vytvoříme nástěnku na Pinterestu, která Vám může být také inspirací.

 

Dále bude jiné to, že každý měsíc jednu nebo jednoho z Vás oceníme drobným dárkem jako poděkování za účast a podporu. Podmínkou takového ocenění je zaslání fotografie šperku nebo jiného výrobku vytvořeného na konci roku 2016 nebo v roce 2017.

 

Stejné zůstává, že Vás chceme motivovat k tvorbě. Dodat odvahu k vyzkoušení něčeho nového, posunout své hranice, inspirovat se navzájem a při tvoření si především odpočinout od všedních starostí dnešní uspěchané doby.

Už se moc těšíme na všechny příspěvky. Smile

Staňte se fanoušky Připíchnout na nástěnku Doporučit stránku

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Produkty