Zpět

Září

Prázdniny utekly velmi rychle a my jsme moc rádi, že i přesto, že je to čas, kdy trávíme mnohem více času venku a odjíždíme na dovolené, jste si udělali čas i pro naše výzvy.

A nyní je tu nová, zářijová. Tyto náušnice mě už před časem zaujaly na Fleru u Lillian Bann a tak když jsem nedávno narazila na návod na You Tube, byla to jasná volba. Návod je jednoduchý, náušnice rychle ušité a velmi efektní. Snad Vás tedy nadchnou stejně jako mě.

 

123.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=aGDfBWsNj7k

 

Potřebovat budete:

Voskované perle 4, 6, 8 a případně 10mm

ohňovky 3mm

rokajl 11/0 - Preciosa nebo TOHO

Nymo - cca 80cm na jednu náušnici

2x jehlu a náušnicové komponenty

 

V návodu je největší velikost voskovaných perlí 8mm. Mě se ale tak, jak to měla Lillian, líbí se středovou poslední perlí 10mm. S tou jsem ještě upravila počet rokajlů u této perličky. Místo 2ks jsem před první ohňovku navlékla rokajly 3, dál jsem postupovala podle návodu. A nášnice se mi lépe šily, když jsem si je, po ušití základu z voskových perlí, zajistila uzlíkem. Tak to jsou mé poznámky pro zářijovou výzvu a nyní je to jen na Vás. Wink Už se těším na Vaše příspěvky.

 

P1080864.jpg

 

P1080865.jpg

 

Ivana Skalská - www.simira.cz/koralek

 

z_Sylvie Štádlerová1.jpg

 

z_Sylvie Štádlerová2.jpg

Sylvie Štádlerová

 

z_Jarmila Hečina Bílská.jpg

Jarmila Hečina Bílská

 

z_Karla Mokrošová2.jpg

 

z_Karla Mokrošová1.jpg

Karla Mokrošová - Jewelry from Beads - www.jewelryfrombeads.com

Zpět
Staňte se fanoušky Připíchnout na nástěnku Doporučit stránku

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Produkty