Výzva 2018

V uplynulém roce 2017 jste každý měsíc tvořili šperky, ozdoby či jiné doplňky na základě vyhlášeného materiálu nebo druhu korálku. Letos se zaměříme na barvy. A to barvy podle znamení zvěrokruhu, které v daném měsíci převažuje. Zasílat nám tedy můžete fotky výtvorů z různých materiálů (Swarovski Crystals komponenty, skleněné korálky, dřevěné korálky, drátované šperky, plsť,…). Podmínkou výzvy je, aby v každém výtvoru dominovala vybraná barva pro každý měsíc.

 

Tvořit můžete cokoliv – náušnice, náramky, náhrdelníky, brože, doplňky, ozdoby, celé sady šperků…prostě fantazii se meze nekladou. Zapojit se tak můžou pokročilé korálkářky, ale i začátečníci s jednoduššími výtvory. Pokud budete tvořit podle libovolného návodu, budeme rádi za odkaz na něj připojený k fotografii výrobku, aby se i ostatní mohli inspirovat.

Všechny příspěvky nám můžete zaslat na e-mail info@bijoux-components.cz nebo na Facebook.

 

Každý měsíc jednu nebo jednoho z Vás oceníme drobným dárkem jako poděkování za účast a podporu. Přeci jen jde především o to si při tvoření odpočinout a zároveň třeba inspirovat ostatní.

 

Těšíme se na Vaše příspěvky Wink.

 

výzva_500.jpgzdroj propagačních fotek: firma Swarovski

Staňte se fanoušky Připíchnout na nástěnku Doporučit stránku

Evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Produkty