Přívěsek z korálků Twin™

Twin je český korálek nebo také rokajl, který má dvě dírky a umožňuje tak tvorbu originálních, zajímavých a efektních výrobků. S korálky twin vytvoříte jednoduchým způsobem prostorové tvary, originální konstrukce a krajkové vzory.

V nedávné době do nabídky přibyly také korálky Solo. Tvarově i velikostně se shodují s dvoudírkovou perlí Twin, mají ale pouze jednu dírku, jak sám název Solo napovídá. Jsou tak skvělým doplňkem k dvoudírkovým perličkám tam, kde je druhá dírka zbytečná.

Další z rodiny zajímavých českých korálků jsou Farfalle. Dírka perličky Farfalle je elipsovitého tvaru a je umístěna ve střední zúžené části korálku, takže při navlékání dochází k samovolnému křížení perliček, což vytváří zajímavý efekt.

 

Pro vaší inspiraci jsme již dříve připravili několik návodů z těchto korálků. Dnes přinášíme PDF návod firmy Preciosa na přívěsek z korálků Twin, Solo a Farfalle.

 

Projekt-privesky-z-PRECIOSA-Twin-a-PRECIOSA-Solo - pdf (922 kB)

 

twin privesek2

 

twin privesek1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení