Náušnice z přívěsků Swarovski

Náušnice z přívěsků Swarovski - hrozny

Jsou velmi snadné a rychle vytvořené, přitom velmi působivé.

 

Navod_nausnice_6200modra_3

 

Materiál a pomůcky na náušnice:

18ks rivolkových přívěsků Swarovski 8mm  6428

10ks kroužek 5-0,8mm

2ks puzeta + 2ks motýlek (nebo gumové zarážky), pokud nenosíte puzetové náušnice rády, můžete použít jakýkoli typ náušnic s očkem

ploché kleštičky (nejlépe dvoje)

 

Navod_nausnice_6200modra_1_500

 

Na první kroužek navlékněte jeden přívěsek Swarovski a kroužek uzavřete. Lépe se vám bude pracovat, když uchopíte každý konec kroužku do kleští a pohybem proti sobě jej zavřete.

 

Otevřete si další kroužek. Kroužek nikdy neroztahujte, zdeformoval by se vám, ale otvírejte jej odtažením konců do stran, navlečte na něj první kroužek a z každé strany jeden přívěsek viz obrázek. Kroužek opět uzavřete.

 

Navod_nausnice_6200modra_2_500

 

Takto pokračujte dokud nedocílíte vámi požadované délky. My jsme svěsili pět kroužků a na poslední kroužek jsme navíc připevnili puzetu a náušnice jsou hotové.

 

Navod_nausnice_6200modra_3

 

Díky dokonalému brusu a lesku přívěsků Swarovski jsou náušnice elegantním a efektním doplňkem i jednobarevné. Pokud byste chtěli vzhled hrozínků ještě ozvláštnit, můžete použít více barev přívěsků. Například první dva kroužky světlé, následující 2 tmavší a poslední kroužek v nejtmavším odstínu přívěsků. Dalším ozvláštněním může být použití srdíček Swarovski 10,3x10mm.

 

Příjemné chvíle u tvoření přeje kolektiv Bijoux components.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení