Náušnice z přívěsků Swarovski

Náušnice z přívěsků Swarovski - hrozny

Jsou velmi snadné a rychle vytvořené, přitom velmi působivé.

 

Navod_nausnice_6200modra_3

 

Materiál a pomůcky na náušnice:

18ks rivolkových přívěsků Swarovski 8mm  6428

10ks kroužek 5-0,8mm

2ks puzeta + 2ks motýlek (nebo gumové zarážky), pokud nenosíte puzetové náušnice rády, můžete použít jakýkoli typ náušnic s očkem

ploché kleštičky (nejlépe dvoje)

 

Navod_nausnice_6200modra_1_500

 

Na první kroužek navlékněte jeden přívěsek Swarovski a kroužek uzavřete. Lépe se vám bude pracovat, když uchopíte každý konec kroužku do kleští a pohybem proti sobě jej zavřete.

 

Otevřete si další kroužek. Kroužek nikdy neroztahujte, zdeformoval by se vám, ale otvírejte jej odtažením konců do stran, navlečte na něj první kroužek a z každé strany jeden přívěsek viz obrázek. Kroužek opět uzavřete.

 

Navod_nausnice_6200modra_2_500

 

Takto pokračujte dokud nedocílíte vámi požadované délky. My jsme svěsili pět kroužků a na poslední kroužek jsme navíc připevnili puzetu a náušnice jsou hotové.

 

Navod_nausnice_6200modra_3

 

Díky dokonalému brusu a lesku přívěsků Swarovski jsou náušnice elegantním a efektním doplňkem i jednobarevné. Pokud byste chtěli vzhled hrozínků ještě ozvláštnit, můžete použít více barev přívěsků. Například první dva kroužky světlé, následující 2 tmavší a poslední kroužek v nejtmavším odstínu přívěsků. Dalším ozvláštněním může být použití srdíček Swarovski 10,3x10mm.

 

Příjemné chvíle u tvoření přeje kolektiv Bijoux components.