Farfalle kulička

Farfalle kulička

 

Farfalle_kulicka_1_100Farfalle_kulicka_2_190

 

Materiál na kuličku:

12ks korálků PRECIOSA Farfalle™

cca 80cm vlasce 0,30mm nebo 0,25mm

 

navod2

 

Návod na tuto jednoduchou kuličku z 12 korálků určitě již znáte a je vhodný i pro úplné začátečníky. My jste tento návod použili na tvorbu kuličky z korálků PRECIOSA Farfalle™. Pravda, nevznikne kulatá kulička, ale spíše takové ufíčko, ale obzvláště při kombinaci dvou barev tvoří specifickým tvarem korálků PRECIOSA Farfalle™ zajímavý efekt.

 

Farfalle_kulicka_2_190Farfalle_kulicka_3_190

 

Navlékat začněte od prostředka vlasce a pak oběma volnými konci vlasce proplétejte dalšími korálky. Nezapomeňte vlasec dobře utahovat, aby byl korálek pevný. Na závěr kuličku zajistěte uzlíkem a opět provlékněte vlasec několika dalšími korálky a volné konce odstřihněte.

Výhodou je, že korálky PRECIOSA Farfalle™ mají poměrně velké dírky, takže se vlasec snadno provléká a můžeme použít i silnější. Pokud ale plánujete kuličku zavěsit na kroužek za jednu z dírek, jak vidíte níže, doporučujeme použít vlasec slabší, například sílu 0,15mm, aby v dírce byl dostatek místa i na kroužek.

 

Inspirace_farfalle_kulicka

Takto mohou vypadat výsledné náušnice na bižuterních komponentech.

 

Přejeme příjemné tvoření.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení