Vločka z korálků Arrow I.

Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod na výrobu vánočních vloček z exkluzivních korálků DiamonDuo a Arrow. Kombinace barev záleží jen na Vaší fantazii nebo si můžete zakoupit již připravené sety s materiálem na výrobu 2 sněhových vloček.

Materiál a pomůcky: (Velikost vločky je 2,7cm.)

jehla – 1 ks

pevný návlekový materiál (cca 50cm) - Nymo, Fireline, Dura thread

Diamonduo - 5 ks

Arrow - 5 ks

Minos - 15 ks

 

Krok 1: Navlékněte 5x DiamonDuo, spojte do kroužku a zajistěte 2 uzlíky. Prošijte následující DiamonDuo korálek a následně prošijte druhou dírku téhož DiamonDuo.

Arrow1_1

 

Krok 2: Navlékněte Arrow první dírkou, 3 korálky Minos a prošijte právě přidaný korálek Arrow druhou dírkou. Prošijte následující DiamonDuo druhou dírkou.

Arrow1_2

 

Krok 3: Opakujte ještě 4x krok 2.

Arrow1_3

 

Krok 4: Nyní obšijte celou vločku ještě jednou, vyjma vrcholových Minos korálků. Prošijte Arrow první dírkou, 2x Minos (vrcholový vynechejte, vytvoří se tak hezká špička), Arrow druhou dírkou a následující DiamonDuo druhou dírkou. Celý postup opakujte do konce řady. Nit zajistěte uzlíkem a zapošijte.

Arrow1_4

 

TIP: Korálky DiamonDuo můžete zaměnit za DiamonDuo mini. Vločka tak nebude vystouplá.

 

Vlocka_18 Vlocka_19

Vlocka_20 Vlocka_21

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení