Aktuality

Vánoční krabičky, sáčky a taštičky

Krabičky Vánoce

Každý dárek si zaslouží slušivý kabátek.

Krabiček, sáčků a taštiček u nás najdete širokou škálu.

Polodrahokamové kuličky 10 mm a zlomky minerálů

Po delší době se nám podařilo naskladnit vybrané polodrahokamové kuličky ve velikosti 10 mm.

A také jsme pro Vás sehnali několik druhů zlomků minerálů.

Amazonit

Postupně doplňujeme do záložky "popis" vlastnosti jednotlivých minerálů, vhodnost pro různá znamení zvěrokruhu, nebo různé zajímavosti.

Návod na korálkovou výšivku

Návod Kája výšivka knoflík

Obdivujete krásné výšivky s knoflíky, ale ještě jste neměli odvahu tuto techniku vyzkoušet?
Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Podle podrobně zpracovaného návodu s mnoha fotografiemi a popisem postupu krok za krokem od Karly Mokrošové, to jistě zvládnete.
Máte-li tedy chuť se pustit do něčeho nového, stačí koupit návod a materiál třeba u nás. A my i Karla se těšíme na vaše výšivky.
Nečekaná barva pro sezónu podzim a zima 2022-2023

Pantone rose violet

Nečekaným módním trendem pro sezónu podzim a zima 2022-20223 bude tato růžová (růžovo fialová) barva. Asi málokdo by očekávat tento odstín právě na toto období. Možná ale právě proto, že je tato barva energická, odvážná a nepřehlédnutelná, nás má provést tímto obdobím. Dodat nám tolik potřebnou energii a radost.
A určitě se do této barvy nemusíte zahalit od hlavy až k patě. Můžete ji kombinovat s modrou, hnědou šedou nebo fialovou.
Co říkáte, bude u vás mít tato barva úspěch?
Od rozkvetlé louky k andělům

Zvonečky andílci

Ještě si užíváme poslední kvítky v přírodě, ty skleněné ale můžeme používat dál jako sukýnky andílkům. A tak jsme nabídku rozšířili o pár nových barev.

Diafan

Diafan

Diafan, krásný korálek z dílny Rutkovský pro Vás máme v osmi barvách. Ale zdaleka to není jediná novinka na našem e-shopu.

Podzim na dosah ruky

 

Dyne2

V našich novinkách jsou ještě krásné letní barvičky a tvary. Ale už je to tak, ano podzim se neodvratitelně blíží. Dnešní inspirace tedy věnujeme tlumenějším barvám, ale určitě musíte uznat, že i ty mají své kouzlo stejně, jako krásně barevný a voňavý podzim. V hlavní roli budou korálky Rutkovsky Beads a krásná brož od Pavlíny Vopelákové.
Plachtíme na prázdniny

Plachetnice

I v případě, že letos k moři nejedete, si s námi můžete zaplachtit.

Kvítkové střapce opět skladem

Kvítky

Na léto jsme doplnili sklad kvítkových střapců.

Červnová várka novinek

Novinky cerven_253

Čas letních dovolených je už na dosah ruky, ale my rozhodně nezahálíme. Stále pro Vás připravujeme novinky ať máte z čeho vybírat. Takže nám to tu trochu kvete, sem tam se míhne nějaké zvířátko. A kdo je připraven, není překvapen. Proto máme i úžasná velikonoční vajíčka nebo vánoční stromky.