Aktuality

Nový návod zdarma

šitá kulička_484

Představujeme Vám nový návod na šitou kuličku z 30 korálků. Kuličku můžete ušít z jakýchkoli korálků a pokud byste se rozhodli začít například s rokajlem, nezapomeňte na naši slevu 20% na všechny rokajlové korálky :-)

Nové skleněné korálky

rutkovsky_30.3._484

Nabídku skleněných korálků z dílny Rutkovský rozšiřujeme o další tvary a barvy. Celou nabídku novinek si můžete prohlédnout ZDE nebo stačí kliknout na obrázek :-).

Sleva 20% na rokajlové korálky

 rokajl_sleva

Milí zákazníci, přichystali jsme si pro Vás slevovou akci na všechny rokajlové korálky. Od dnešního dne až do konce března dostanete slevu 20% na všechna balení rokajlu Preciosa, Miyuki a TOHO. Sleva bude odečtena až při konečné fakturaci.

Náušnice z šatonových kuliček

šaton_kulky_484

Představujeme Vám nové sady hotových šperků. Jde o náušnice z šatonových kuliček 12 a 16mm v pozlaceném nebo postříbřeném provedení.

Aktuální stav s ohledem na nařízení vlády

stav_600

Vážení zákazníci, velmi nás mrzí nastalá situace, ale zdraví je v tuto chvíli nejdůležitější. Kamenná prodejna je dle nařízení uzavřena, provoz našeho e-shopu ale funguje bez omezení, korálky Vám doručí Česká pošta, kurýrní služba GLS nebo si je můžete u nás vyzvednout osobně.

Děkujeme Vám za pochopení i zachování přízně.

Bijoux Components

Barvené skleněné kuličky

rutkovsky_484

Nové barvy skleněných kuliček 8mm z dílny Rutkovsky. Ideální k výrobě jednoduchých náramků.

Nové Miyuki

miyuki

Nově v naší nabídce najdete i Miyuki square ve tvaru kostičky s kulatým průtahem. Doskladnili jsme i nové barvy klasických korálků Miyuki.

Kurz ručně šitých náušnic Bonni

nausnice_kurz3_stav

Nově pořádaný kurz šití náušnic podle návodu Bonni se koná 14.3.2020 od 8:30 do 11:30 v Jablonci nad Nisou. Cena kurzu je 390 Kč. Přihlásit se můžete na e-mailu info@bijoux-components.cz

V tříhodinovém kurzu je započten veškerý materiál na výrobu jednoho páru náušnic včetně kovových komponentů a tištěný návod s fotografiemi jednotlivých kroků. Na místě bude k dispozici i potřebné příslušenství. Šité náušnice zvládnou mírně pokročilé korálkářky, začátečníkům rádi pomůžeme :-). Všechny účastnice kurzu navíc dostanou jednorázovou slevu 10% na nákup dalšího zboží.

 

Nové voskované korálky

voskovky_FB

Nabídku výprodejových voskovek rozšiřujeme o nové barvy.

Nové sady náušnic se Swarovski Crystals

86601set_novika

Nové sady náušnic v barvách Crystal a Crystal AB v porhodiovaných komponentech.