Listopad

Když jsem vybírala návod na listopadové tvoření, měla jsem představu o něčem rychlejším, ale i přesto efektní. Času na korálky začíná ubývat, potřebujeme začít nakupovat dárky, upéct cukroví, hromadí se povinnosti v práci, které je nutné do konce roku zvládnout,.... Když jsem tedy narazila na tento návod, ihned se mi zalíbil a to ještě z jednoho důvodu. Poměrně často se ptáte, zda jde obšívat i tak malé rivoli jako například SS39, tedy 8mm. Tak tady je jeden návod. Náušnice jsou rychle hotové, krásné a jemné. Potřebujete li tedy něco pro paní učitelku, kolegyni do práce, kamarádce,... Tak tyto určitě stihnete a zaručeně se budou líbit.

hlavní upravená

http://koralikowaweraph.blogspot.cz/search?updated-max=2015-05-22T08:30:00%2B02:00&max-results=8

 

Potřebovat budete:

rivoli SS39 (8mm) - 2ks

ohňovky 3mm - 14ks

rokajl TOHO 15/0

rokajl 11/0 - Preciosa nebo TOHO

Nymo - cca 50cm na jednu náušnici

jehlu a náušnicové komponenty

 

Protože nemám moc ráda puzety ušila jsem náušnice na klapkovou mechaniku a druhé jsem zavěsila na klasickou klapku bez kotlíku. V obou případech jsem ale v zadní části přidala ještě jednu řadu s přidáváním jednoho rokajlu do každé mezery a pak tyto rokajly prošila do kroužku. Obšití mi tak přišlo pevnější. Doufám, že se Vám návod zalíbí a najdete si chvilku na relax s korálky. Přeji příjemné tvoření. 

 

P1090142

 

P1090152

Ivana Skalská - www.simira.cz/koralek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení