Náušnicový rok

Milí korálkoví nadšenci,

jmenuji se Ivana a s některými z vás se možná znám z naší prodejny v Jablonci nad Nisou. V současné době jsem na mateřské dovolené, ale ani tak korálky neopouštím. A tak jsem si na rok 2016 pro vás připravili korálkovou výzvu.

 

Ti z vás, kteří propadli kouzlu Pinterestu, to určitě znají. Sednete si k počítači a jdete hledat něco určitého, někdy dokonce jen mrknout na něco, co už máte na své nástěnce přišpendleno, a vykoukne na vás ta osudná stránka s mixem různých krásných věcí. A tak rolujete, "pinujete", a kocháte se a když procitnete z extáze, tak zjistíte kolik času zase uteklo. Výsledkem je spousta krásných nových úlovků na nástěnky, ale vytvořeného zase nic.

 

A právě toto bych ráda tímto projektem změnila. Pokud je to u vás stejné a rádi byste s tím něco udělali, připojte se a motivujte a inspirujte lidi se stejným nadšením pro korálky a možná strhneme i pár nováčků. 

 

Co nás tedy čeká? Na začátku každého měsíce zde bude nová kategorie s odkazem na návod z internetu, pro tento rok jsem zvolila náušnice, který bude mnou odzkoušený. Potřebný materiál snadno najdete díky odkazovému seznamu materiálu. Přiložené budou i fotky vyrobených náušnic a to nejen vyrobených přesně z materiálu v návodu, ale zkusím udělat i malé obměny. Pokud se vám tedy náš nápad líbí, přidejte se, tvořte a zasílejte fotky výsledných náušnic na náš facebook nebo e-mail. Všechny fotky budou zveřejněny v příslušné kategorii tady na stránkách i v albu na FB. A bude zajímavé sledovat, jak z jednoho návodu mohou vzniknout různé náušnice, ať už barevnou kombinací nebo použitým materiálem.

 

Těším se na všechny, kdo se přidají a pokud máte nějaký ten návod, na který se dlouho chystáte a je z materiálu, který u nás lze zakoupit, podělte se o něj a třeba ho zařadíme do našeho Náušnicového roku.

 

Kontakty pro zaslání fotografií:

www.facebook.com/svetkoralku

info zavináč bijoux-components.cz

 

Pokud si na některé náušnice netroufnete, nebudete mít čas si je vyrobit,... tak ty mnou vyrobené budou k dostání na mém simirovém profilu.

www.simira.cz/koralek

 

Přeju krásné tvoření

Ivana

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení