Náušnicový rok

Milí korálkoví nadšenci,

jmenuji se Ivana a s některými z vás se možná znám z naší prodejny v Jablonci nad Nisou. V současné době jsem na mateřské dovolené, ale ani tak korálky neopouštím. A tak jsem si na rok 2016 pro vás připravili korálkovou výzvu.

 

Ti z vás, kteří propadli kouzlu Pinterestu, to určitě znají. Sednete si k počítači a jdete hledat něco určitého, někdy dokonce jen mrknout na něco, co už máte na své nástěnce přišpendleno, a vykoukne na vás ta osudná stránka s mixem různých krásných věcí. A tak rolujete, "pinujete", a kocháte se a když procitnete z extáze, tak zjistíte kolik času zase uteklo. Výsledkem je spousta krásných nových úlovků na nástěnky, ale vytvořeného zase nic.

 

A právě toto bych ráda tímto projektem změnila. Pokud je to u vás stejné a rádi byste s tím něco udělali, připojte se a motivujte a inspirujte lidi se stejným nadšením pro korálky a možná strhneme i pár nováčků. 

 

Co nás tedy čeká? Na začátku každého měsíce zde bude nová kategorie s odkazem na návod z internetu, pro tento rok jsem zvolila náušnice, který bude mnou odzkoušený. Potřebný materiál snadno najdete díky odkazovému seznamu materiálu. Přiložené budou i fotky vyrobených náušnic a to nejen vyrobených přesně z materiálu v návodu, ale zkusím udělat i malé obměny. Pokud se vám tedy náš nápad líbí, přidejte se, tvořte a zasílejte fotky výsledných náušnic na náš facebook nebo e-mail. Všechny fotky budou zveřejněny v příslušné kategorii tady na stránkách i v albu na FB. A bude zajímavé sledovat, jak z jednoho návodu mohou vzniknout různé náušnice, ať už barevnou kombinací nebo použitým materiálem.

 

Těším se na všechny, kdo se přidají a pokud máte nějaký ten návod, na který se dlouho chystáte a je z materiálu, který u nás lze zakoupit, podělte se o něj a třeba ho zařadíme do našeho Náušnicového roku.

 

Kontakty pro zaslání fotografií:

www.facebook.com/svetkoralku

info zavináč bijoux-components.cz

 

Pokud si na některé náušnice netroufnete, nebudete mít čas si je vyrobit,... tak ty mnou vyrobené budou k dostání na mém simirovém profilu.

www.simira.cz/koralek

 

Přeju krásné tvoření

Ivana