Září

Prázdniny utekly velmi rychle a my jsme moc rádi, že i přesto, že je to čas, kdy trávíme mnohem více času venku a odjíždíme na dovolené, jste si udělali čas i pro naše výzvy.

A nyní je tu nová, zářijová. Tyto náušnice mě už před časem zaujaly na Fleru u Lillian Bann a tak když jsem nedávno narazila na návod na You Tube, byla to jasná volba. Návod je jednoduchý, náušnice rychle ušité a velmi efektní. Snad Vás tedy nadchnou stejně jako mě.

 

123

 

https://www.youtube.com/watch?v=aGDfBWsNj7k

 

Potřebovat budete:

Voskované perle 4, 6, 8 a případně 10mm

ohňovky 3mm

rokajl 11/0 - Preciosa nebo TOHO

Nymo - cca 80cm na jednu náušnici

2x jehlu a náušnicové komponenty

 

V návodu je největší velikost voskovaných perlí 8mm. Mě se ale tak, jak to měla Lillian, líbí se středovou poslední perlí 10mm. S tou jsem ještě upravila počet rokajlů u této perličky. Místo 2ks jsem před první ohňovku navlékla rokajly 3, dál jsem postupovala podle návodu. A náušnice se mi lépe šily, když jsem si je, po ušití základu z voskových perlí, zajistila uzlíkem. Tak to jsou mé poznámky pro zářijovou výzvu a nyní je to jen na Vás. Wink Už se těším na Vaše příspěvky.

 

P1080864

 

P1080865

 

Ivana Skalská - www.simira.cz/koralek

 

z_Sylvie Štádlerová1

 

z_Sylvie Štádlerová2

Sylvie Štádlerová

 

z_Jarmila Hečina Bílská

Jarmila Hečina Bílská

 

z_Karla Mokrošová2

 

z_Karla Mokrošová1

Karla Mokrošová - Jewelry from Beads - www.jewelryfrombeads.com

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení