Přívěsek z Piggy beads

Přívěsek z Piggy beads

Navod_koralkova_hvezdicka_2_80

 

Materiál:

5ks kulička 6mm

5ks kulička 4mm

25ks rokajl 8/0

10ks korálků Piggy beads

cca 40cm vlasce 0,25mm

 

 

Nedávnou novinkou na trhu jsou korálky Piggy beads, které jsou opět specifické. Mají mističkovitý tvar a dvě dírky. Jak i jejich název napovídá, připomínají prasečí čumáčky.

 

LPB08_03000_14464_300

 

Abychom vás inspirovali, připravili jsme jednoduchý návod, kde jsme využili tvaru korálků a toho, že mají dvě dírky.

 

První základní kolečko navlékněte dírkou blíže ke středu korálku Piggy (černá), v druhé řadě (červená) budeme provlékat druhou dírkou, takto se utvoří rovnoměrný kruhový tvar přívěsku.

Navod_koralkova_hvezdicka_obr1

 

Přívěsek můžete zavěsit na náušnice nebo na náhrdelník za jeden z výběžků z rokajlu, nebo můžete ještě ušít kolem nejbližšího 4mm korálku očko. Prošili byste tedy ještě jednou 5 následujících rokajlů, piggy korálek (dírkou blíže k okraji) a 4mm korálek. Poté navlékněte libovolný počet rokajlů, vhodnější jsou drobnější, například 10/0. Očko ušijte ve velikosti dle vlastní potřeby, čím jemnější rokajl, tím i očko bude drobnější. Nyní znovu prošijte 4mm korálek, zakončete uzlíkem a zapošijte.

 

Celý kolektiv Bijoux components přeje hodně tvůrčích nápadů a radosti z vyrobených šperků.

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení