Akrylové kytičky a lístečky

V naší bohaté nabídce naleznete mimo jiné i akrylové kytičky a lístečky, které jsou oblíbeným komponentem pro výrobu šperků. Pro vaši inspiraci jsme připravili několik nápadů na jejich použití, a pro zjednodušení jsme vždy uvedly komponenty na špercích použité.

 

Fialky 20x5mm

Inspirace_naramek_akryl_fialova2

 

Voskované perličky a barvené ohňovky ve velikosti 6mm jsou navlečeny na paměťový drát o 4 otočkách. Postupně při navlékání zařadíme i akrylové fialky. Na nýt cca 3cm dlouhý navlékneme perličku velikosti 4mm, akrylovou fialku a obtočíme pevně kolem paměťového drátu, poté dále pokračujeme v návleku. Fialky mohou být nahodile, může být jedna, nebo více, tak jak jsme použili my. Fialky připevňujte postupně už při návleku, abyste je mohli dobře utáhnout kolem paměťového drátu.

 

paměťový drát 4 otočky
voskové perle 6mm orchidejové a světle šedé
ohňovky 6mm stříbrné
voskové perle 4mm orchidejové
akrylové fialky 3x
nýt 30mm 3x platina

 

Zvonečky 11x7mm

 

Inspirace_nausnice_akryl_malá_ruzova

Tyto náučnice jsou vytvořeny každá z 5 zvonečků 11x7mm, kterým jsme vytvořili střed z voskované perličky 4mm a kaplíku, to vše je na nýtu cca 14mm, který jsme zakončili očkem. Poté je vše jen navlečeno na nýt cca 30mm a to v pořadí: Voskovaná perlička 10mm, 5 připravených zvonečků na nýtu a opět voskovaná perle 10mm. Vše hodně stlačíme k sobě a urovnáme, zakončíme očkem a zavěsíme na afroháček.

 

kytičky 10x
nýt 14mm  10x,  30mm 2x
voskové perle 4mm  10x
voskové perle 10mm 4x

kaplík 10x
afroháček s pružinkou
vše postříbřeno

 

Lístečky

Inspirace_nausnice_akryl_listek_hneda2

Lístečky jsme použili na náušnice v kombinaci s menšími zvonečky, kterým jsme dozdobili střed opět kaplíkem a voskovou perličkou velikosti 4mm. Lístky jsou připevněny malým oválkem na kousek řetízku. V našem případě jen 3 očka, může být ale i delší. Na řetízek je poté připevněna kytička s ozdobným středem. Pokud má někdo raději bohatší náušnice, stačí prodloužit řetízek a udělat z květů větší hrozen.

 

2x kytička 11x7mm
2x lísteček
nýt 16mm
oválek 3,4mm
řetízek 2x po 3 očkách
2x vosková perle 4mm
2x náušnicová klapka
2x kaplík
vše staroměď

 

Zvonečky 18x17mm

Inspirace_nausnice_akryl_velka_cervena2

Zvonky jsme pouze doplnili jednoduchým středem. Na nýty o délce 15, 18 a 22mm jsme zavěsili vždy po jedné ohňovce velikosti 4mm a pouze v horní části udělali očko. Tyto délky si můžete podle své představy upravit a mohou být i mnohem delší, záleží jak dlouhé a výrazné náušnice má která z vás ráda. Takto připravené středy jsou zavěšeny na očkové jehle cca 13mm, kterou jsme provlékly skrz zvoneček, zakončili očkem a zavěsili na náušnici.

 

zvoneček 2x
očkovka 13mm 2x
nýtky 15, 18a 22mm po 2ks

ohňovky 4mm 6x
afroháček s kuličkou
vše platina

 

Doufáme, že se nám podařilo podpořit vaši fantazii a přejeme příjemné tvoření.

Váš svět korálků

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení