PRECIOSA

Nejprodávanější

114 položek celkem
BELLATRIX6 CAB 6
Novinka
Kód: BELLATRIX6/CAB/6
BELLATRIX6 CRY 6
Novinka
Kód: BELLATRIX6/CRY/6
vbead8 Kód: VBEAD8/PERI/24
BELLATRIX8 CAB 6
Novinka
Kód: BELLATRIX8/CAB/6
BELLATRIX6 CRY 6
Novinka
Kód: BELLATRIX8/CRY/6
Rivoli MAXIMA, Crystal F, 14mm
Novinka
Kód: RIVOLI14/CRY/2
Rivoli MAXIMA, Crystal F, 12mm
Novinka
Kód: RIVOLI12/CRY/2
BEAD6 SIAM 24
Český výrobek
Kód: BEAD6/SIAM/24
Nahoru
Další produkty

Líbí se vám originální, stylové a třpytivé komponenty? Dáváte přednost českým výrobkům? Potom vás osloví kamínky a komponenty značky Preciosa. Výrobce křišťálových skel a sklíček sídlí v Jablonci nad Nisou. Historie blyštivého skla v severních Čechách sahá už do 16.století. V 19.století se Jablonecko stalo světovým centrem bižuterního průmyslu. A úspěch slaví dodnes!

Oblíbené šperky Preciosa

Kamínky a komponenty Preciosa jsou dnes součástí elegantních a luxusních šperků. Značka spolupracuje s předními designéry, například Blankou Matragi nebo Manolo Blahnikem. Zviditelnila se i partnerstvím v prvních letech Stardance. Vyrábí bižuterní komponenty z křišťálu, šperkové kameny, tradiční české perle a perličky a křišťálové šperky.

Made in Czech Republic

Do kamínků a křišťálových komponent Preciosa jsme se zamilovali, a tak vám přinášíme velmi pestrou nabídku. V České republice jsme jedni z mála, kdo nabízí jablonecké komponenty v maloobchodní síti. Dnes si u nás můžete vybrat hlavně korálky a broušené kameny. Postupně nabídku od Preciosy rozšiřujeme.

Už víte, co si z českých komponentů Preciosa vytvoříte?