PRECIOSA

Líbí se vám originální, stylové a třpytivé komponenty? Dáváte přednost českým výrobkům? Potom vás osloví kamínky a komponenty značky Preciosa. Výrobce křišťálových skel a sklíček sídlí v Jablonci nad Nisou. Historie blyštivého skla v severních Čechách sahá už do 16.století. V 19.století se Jablonecko stalo světovým centrem bižuterního průmyslu. A úspěch slaví dodnes!

Oblíbené šperky Preciosa

Kamínky a komponenty Preciosa jsou dnes součástí elegantních a luxusních šperků. Značka spolupracuje s předními designéry, například Blankou Matragi nebo Manolo Blahnikem. Zviditelnila se i partnerstvím v prvních letech Stardance. Vyrábí bižuterní komponenty z křišťálu, šperkové kameny, tradiční české perle a perličky a křišťálové šperky.

Made in Czech Republic

Do kamínků a křišťálových komponent Preciosa jsme se zamilovali, a tak vám přinášíme velmi pestrou nabídku. V České republice jsme jedni z mála, kdo nabízí jablonecké komponenty v maloobchodní síti. Dnes si u nás můžete vybrat hlavně korálky a broušené kameny. Postupně nabídku od Preciosy rozšiřujeme.

Už víte, co si z českých komponentů Preciosa vytvoříte?

 

Nejprodávanější

158 položek celkem
rivoli aqua bo Kód: RIVOLI39/AQUA/6
BELLATRIX6 CRY 6 Kód: BELLATRIX6/CRY/6
rivoli viol Kód: RIVOLI12/VIOL/2
RIVOLI CRY Kód: RIVOLI47/CRY/2
rivoli blzi Kód: RIVOLI12/BLZI/2
rivoli sapp Kód: RIVOLI12/SAPP/2
Rivoli MAXIMA, Crystal F, 12mm Kód: RIVOLI12/CRY/2
Nahoru
Další produkty