Ozdobný mezidíl, 2.čakra - Svadhišthána

Kód: METAL/CAKRA2/AS
10,74 Kč / ks 13 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezidíl, propojka  - cca 20 x 13 mm,  starostříbro, balení=1ks

Vhodné příslušenství naleznete zde: minerály, návlekový materiálkroužkykleště

 

Sakrální čakra

Druhá primární čakra nese označení sakrální čakra, v originále svadhišthána. Nachází se v pánevní oblasti. Sakrální čakra se pojí především se schopnosti zpracovávání nových zkušeností a poznávání nových lidí. Ovlivňuje ale i kreativitu a sexualitu.
Otevřením této čakry a jejím vyvážením umožníte sami sobě plně prožívat intimní vztahy. Také vám zprostředkuje ničím nerušený tok kreativity z univerzálního zdroje.
Jak se projevuje zablokovaná sakrální čakra? Může vypadat jako problémy s reprodukčními orgány, může se ale také projevit jako deprese či časté výkyvy nálad. Zablokovaná sakrální čakra navíc omezuje kreativitu.
Sakrální čakra má žlutou barvu a její mantra je „Vam“. Při meditaci za účelem otevření této čakry si v pánevní oblasti představujte oranžovou barvu.


Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.

Zajistit, že jsou všechny čakry otevřené a v rovnováze, je proto důležitým předpokladem tělesného i duševního zdraví a pohody. Pokud soustředíte pozornost ke svým čakrám, pokud budete usilovat o jejich léčení snahou o jejich otevřenost, umožníte, aby jimi životní energie mohla proudit bez překážek a omezení. Tím podpoříte zdraví svého těla a budete spokojenější i ve svém srdci. Otevření čaker znamená pracovat s bloky, které tlumí jejich energii. Mít plně otevřenou čakru s sebou nese vyčištění negativního potenciálu podvědomých myšlenek.

Koncept čaker je pro začátečníky často poměrně špatně uchopitelný. Jakmile do něj ale jednou proniknete, možná sami sebe nachytáte, jak o čakrách vyprávíte přátelům. Porozumět, co čakry vlastně jsou, kde se nacházejí, jak působí a jak je otevřít životní energii a vzájemně mezi sebou vyvážit, je další důležitý krok v poznávání sebe sama pro každého, kdo již poznal jógu a její léčivé působení na tělo a duši.

Seznamte se se systémem čaker a začnete tyto znalosti využívat ve svůj prospěch. Vnesete tak do svého života pozitivní změny. Dokážete žít plnější život a lépe reagovat na životní situace a výzvy, které před vás osud postaví.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: