Ozdobný mezidíl, 5.čakra - Višúddha

Kód: METAL/CAKRA5/AS
10,74 Kč / ks 13 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezidíl, propojka  - cca 20 x 15 mm,  starostříbro, balení=1ks

Vhodné příslušenství naleznete zde: minerály, návlekový materiálkroužkykleště

Krční čakra

Pátou primární čakrou je krční čakra, tradičním názvem višúddha. Krční čakra je zodpovědná za činnost imunitního systému a žláz. V běžných každodenních věcech se projevuje především v oblasti komunikace, vyjadřování, v tom, zda vám vaše okolí rozumí.
Otevřená krční čakra se proto projevuje schopností mluvit svobodně a přesvědčivě a šířit pravdu. Problémy v oblasti krční čakry naopak vedou k neschopnosti vyjádřit se, problémům v psaní i řeči, k nepochopení ostatními, vzteku a smutku . Fyzické projevy problémů krční čakry zahrnují hormonální nerovnováhu, poruchy nálady a poruchy menstruace. Lidé se zablokovanou pátou čakrou mívají sníženou imunitu a bývají náchylnější k infekcím.
Meditace pro otevření krční čakry by měla vizualizovat světle modrou barvu v oblasti krku a může být doplněna mantrou „ham“.

Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.

Zajistit, že jsou všechny čakry otevřené a v rovnováze, je proto důležitým předpokladem tělesného i duševního zdraví a pohody. Pokud soustředíte pozornost ke svým čakrám, pokud budete usilovat o jejich léčení snahou o jejich otevřenost, umožníte, aby jimi životní energie mohla proudit bez překážek a omezení. Tím podpoříte zdraví svého těla a budete spokojenější i ve svém srdci. Otevření čaker znamená pracovat s bloky, které tlumí jejich energii. Mít plně otevřenou čakru s sebou nese vyčištění negativního potenciálu podvědomých myšlenek.

Koncept čaker je pro začátečníky často poměrně špatně uchopitelný. Jakmile do něj ale jednou proniknete, možná sami sebe nachytáte, jak o čakrách vyprávíte přátelům. Porozumět, co čakry vlastně jsou, kde se nacházejí, jak působí a jak je otevřít životní energii a vzájemně mezi sebou vyvážit, je další důležitý krok v poznávání sebe sama pro každého, kdo již poznal jógu a její léčivé působení na tělo a duši.

Seznamte se se systémem čaker a začnete tyto znalosti využívat ve svůj prospěch. Vnesete tak do svého života pozitivní změny. Dokážete žít plnější život a lépe reagovat na životní situace a výzvy, které před vás osud postaví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: