Ozdobný mezidíl, 6.čakra - Ádžňá

Kód: METAL/CAKRA6/AS
10,74 Kč / ks 13 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezidíl, propojka  - cca 20 x 10 mm,  starostříbro, balení=1ks

Čelní čakra

Někdy bývá také označována jako čakra třetího oka. Nachází se totiž na čele mezi obočím, v místě, kde je podle tradice třetí oko umístěno. Originální název této čakry zní ádžňá.
Čelní čakra je centrem intuice a porozumění. V tomto místě se lze napojit na zdroj univerzálního vědění, které vaše duše obsahuje od samého počátku. Pokud tuto čakru otevřete během meditace, otevřete své duši cestu, aby vám univerzální poznání předala. Možná to bude ve formě snu, který vám pomůže vyřešit nějakýpalčivý problém. Možná díky tomu uvidíte ve svém životě zákonitosti a vzorce, které jste doposud opomíjeli. Možná vám oevření čakry jen pomůže pochopit, jakou cestou byste se v životě měli vydat dál.
Pokud čelní čakra blokuje průchod energie,pak vlastně ani netušíme, že jí máme zavřenou. Myslíme si, že vidíme a víme, ale přitom nevíme a nevidíme. To dělá pýcha. Fyzicky se blokace projevuje problémy s viděním, bolestmi hlavy a migrénami.
Mantra pro tuto čakru je „Óm“, barva je indigová (modrofialová).

Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.

Zajistit, že jsou všechny čakry otevřené a v rovnováze, je proto důležitým předpokladem tělesného i duševního zdraví a pohody. Pokud soustředíte pozornost ke svým čakrám, pokud budete usilovat o jejich léčení snahou o jejich otevřenost, umožníte, aby jimi životní energie mohla proudit bez překážek a omezení. Tím podpoříte zdraví svého těla a budete spokojenější i ve svém srdci. Otevření čaker znamená pracovat s bloky, které tlumí jejich energii. Mít plně otevřenou čakru s sebou nese vyčištění negativního potenciálu podvědomých myšlenek.

Koncept čaker je pro začátečníky často poměrně špatně uchopitelný. Jakmile do něj ale jednou proniknete, možná sami sebe nachytáte, jak o čakrách vyprávíte přátelům. Porozumět, co čakry vlastně jsou, kde se nacházejí, jak působí a jak je otevřít životní energii a vzájemně mezi sebou vyvážit, je další důležitý krok v poznávání sebe sama pro každého, kdo již poznal jógu a její léčivé působení na tělo a duši.

Seznamte se se systémem čaker a začnete tyto znalosti využívat ve svůj prospěch. Vnesete tak do svého života pozitivní změny. Dokážete žít plnější život a lépe reagovat na životní situace a výzvy, které před vás osud postaví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: