Polodrahokamové kuličky - Chryzokol

Kód: SP5123/CHRY/8
36,36 Kč / balení 44 Kč včetně DPH
Skladem

Chryzokol: je kamenem moudrých a kamenem nových začátků.

Velikost cca 8 mm

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady (kuličky nejsou zcela dokonale a hladce opracované). Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Chryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny), pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak. Léčí potíže zažívacího traktu, vředy, problémy kostí, artritidu, svalové křeče, spáleniny, hojí infekce krku a mandlí, posiluje štítnou žlázu a metabolismus, potlačuje menstruační křeče, zbavuje plíce, játra, střeva a ledviny toxických látek.

Znamení: Blíženci, Býk, Střelec, Váhy a Vodnář.

Zajímavosti: Ve starověkém Egyptě byl chryzokol nazýván „Kamenem moudrých“, protože se věřilo, že dokáže povzbudit mysl a tradovalo se, že ti kdo jej nosí vyřeší problémy chytrými kompromisy. Byl to nejoblíbenější kámen Kleopatry, která na něj nedala dopustit a vždy měla nějaký šperk z chryzokolu u sebe. Tento polodrahokam jí měl pomáhat svými uklidňujícími vibracemi a podporou kreativity při jejích úspěšných vyjednáváních s diplomaty a vládci říší, které v té době obklopovali Egypt.

Severoameričtí Indiáni používali chryzokol jako léčivý kámen k urychlení léčby celé řady nemocí, jako amulet pro prevenci a také ke zklidnění přehnaného emočního vypětí.

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: