Polodrahokamové kuličky - Fialový labradorit

Kód: SP5123/FLAB/8
17,36 Kč / balení 21,01 Kč včetně DPH
Skladem

Fialový labradorit: pomáhá nalézat a zpracovat citové blokády, aktivizuje samoléčebné procesy organismu a stabilizuje auru.

Velikost cca 8 mm

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Labradorit je specialista na citové blokády. Pomáhá nám je nalézt i rozpustit. Působí pozitivně na naši odvahu a sebedůvěru. Podporuje kreativitu a nalézání nových cest v životě.Labradorit prohřívá organismu a chrání nás před nachlazením. Aktivizuje samoléčebné procesy organismu. Zlepšuje ústní vyjadřování. Tiší bolesti zad, kostí, zubů, revmatismu, snižuje krevní tlak a ustaluje srdeční činnost. Pozor labradorit nesnese ve své blízkosti jiné kameny, ruší jejich účinky, je tedy třeba ho užívat samostatně.

Zajímavosti: Charakteristické místo výskytu leží poblíž města Nain v oblasti Labrador v Kanadě, kde ho roku 1770 nalezl a poprvé pojmenoval český misionář, páter Adolf.

Znamení: Ryby, Kozoroh a Vodnář

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: