Polodrahokamové kuličky - Kočičí oči mix barev

Kód: SP5123/CAT/MIX/8
21,49 Kč / balení 26 Kč včetně DPH
Skladem

Kočičí oči: kámen štěstí, optimismu a sebeúcty, je ochranným kamenem především pro děti.

Velikost cca 8 mm, mix 6 barev, od každé barvy 1 ks.

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Jedná se o šedý minerál na bázi křemene s krásnými hedvábnými odlesky, nápadně připomínající odlesky tygřího oka či sokolího oka. Přírodní kočičí oko je kámen štěstí, optimismu a sebeúcty. Kočičí oko je ochranný kámen zejména pro děti. Posiluje jejich bezpečí, sebehodnotu i pocit důležitosti. Nesmělé děti povzbudí k větší sebedůvěře, protože posiluje vůli a tah na branku. Dětem, které mají pocit odcizení, vyčlenění z kolektivu nebo jsou dokonce šikanovány kočičí oko vrací pocit sebedůvěry, sebehodnoty a schopnost stát si za svým. Hodí se pro ně ve formě přívěsku nebo valounku do kapsy. Měly by jej nosit stále u sebe. Tmelí rodinu a pomáhá dětem najít jejich kořeny. Podporuje emoční rovnováhu, přináší mír do lidské mysli a zároveň uzemňuje a ochraňuje před negativitou.

Má pozitivní účinky na oči, svaly, klouby, kosti, klouby, nervy, motorické schopnosti. Ulevuje od křečí a posiluje průdušky a snižuje krevní tlak.

Znamení: všechna znamení

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: