Polodrahokamové kuličky - Křišťál s černým turmalínem

Kód: SP5123/CRYT/8
37,19 Kč / balení 45 Kč včetně DPH
Skladem

Křišťál s turmalínem: je skvělý pomocník při učení, posiluje schopnost soustředění a usnadňuje rozhodování.

Velikost cca 8 mm,

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Křišťál s vrostlicemi turmalínu spojuje v jednom vlastnosti křišťálu i černého turmalínu (skorylu). Dle lidových tradic podporuje harmonizaci duše i mysli. Pomáhá při řešení a odstraňování problémů.Turmalín nám pomáhá zbavit se zlozvyků, které stojí v cestě našemu rozvoji, pomáhá nám uvědomit si vlastní chyby a nedostatky, na druhé straně křišťál v nás povzbuzuje odhodlání pracovat na sobě a očistit se. Je kamenem, o němž se věří, že negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. 

Ve fyzické oblasti ulevuje křišťál s vrostlicemi turmalínu od bolestí hlavy, žaludečních a střevních obtíží a od bolestí páteře. Pomáhá při srdečních problémech a problémech krevního oběhu.

Černý turmalín (skoryl) v nás podporuje sebekontrolu, disciplínu, vážnost, cílevědomost a zdravou ctižádost. Zklidňuje při stresu a uvolňuje napětí z přepracování. Pomáhá nám zanalyzovat vlastní chyby, pomáhá nám najít správný směr a chrání nás před negativními myšlenkami.

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je “kámen kamenů”. Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní. Křišťál čistí auru, odstraňuje blokády a nesoulady duše.

 Znamení: Blíženci, Kozoroz a Štír

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: