Polodrahokamové kuličky - Malajský kámen (nefrit)

Kód: SP5123/MK/8
21,49 Kč / balení 26 Kč včetně DPH
Skladem

Nefrit: stabilita, harmonie, prosperita, dlouhověkost, ochrana matky a dítěte během těhotenství, navozuje pocit klidu.

Velikost cca 8 mm

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Chránit matku i dítě během těhotenství. Bílý nefrit může přinést prosperitu, hojnost a bohatství v životě. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Již od starověku je tento talisman ceněn díky svým schopnostem přinášet štěstí v podnikání, zdraví a lásce. Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.

Znamení: Rak, Ryby

Zajímavost: V mnoha případech si lidé pletou jadeit s nefritem, neboť se v angličtině nazývá totožně „Jade“. Tyto dva minerály se však liší. Jadeit je pyroxen, zatímco nefrit spadá mezi amfiboly. Přestože jsou tyto dva minerály odlišné, účinky na lidské tělo mají velmi podobné.

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: