Polodrahokamové kuličky - Morganit

Kód: SP5123/MORG/8
45,46 Kč / bal 55,01 Kč včetně DPH
Skladem

Morganit: podporuje v nás čistou a hlubokou lásku.

Balení = 6 ks

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Korálky se mohou kresbou lišit od vyobrazených, fotografie je ilustrativní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Morganit je kamenem soucitu a hluboké lásky. Podporuje harmonii a soulad s odvěkým řádem přídrody. Tento soulad v nás vzbuzuje klid, pokoru i lásku ke všemu živému. Jemné vibrace morganitu pak vše propojí v láskyplný tvořivý celek.

Jeho uklidňující vliv účinkuje jako prevence nemocí způsobených stresem. Nošen na srdci pozitivně působí na správnou funkci plic, štítné žlázy a nervového systému. Podporuje látkovou výměnu a tiší bolesti svalů. Obecně je díky svým jemným vibracím dobrým analgetikem.

Zajímavosti: Růžová odrůda berylu je pod tímto názvem známa až od roku 1911. Nese jméno po bankéři J. P. Morganovi, který jej zpopularizoval a díky němuž je používán jako šperkový kámen. Je zajímavé, že kámen byl objeven již před dlouhou dobou, ale nedávno byl klasifikován jako drahý.

Jiný název pro morganit je vorobyevit (kamen dostal v roce 1909). Svůj kámen obdržel pod jménem vědce, který jako první objevil tento beryl na Uralu. Ten vědec se jmenoval Viktor Ivanovič Vorobjov.

Tento kámen býval oráklem používaným při jasnovideckých praktikách.

 Znamení: Býk, Střelec a Váhy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: