Polodrahokamové kuličky - Zoisit s rubínem

Kód: SP5123/ZR/8
20,66 Kč / balení 25 Kč včetně DPH
Skladem

Zoisit s rubínem: má sedativní, tonizující a protizánětlivý účinek, snižuje náchylnost k nachlazení.

Balení = 6 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Zoisit má sedativní, tonizující a protizánětlivý účinek. Při pravidelném nošení drahokamu se snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Kromě toho má blahodárný účinek na spánek člověka, pomáhá rychle a klidně vstoupit do hlubokého spánku a prodlužuje dobu nočního odpočinku.

Rubín, který je součástí zoisitu, zvyšuje vlastnosti minerálu. Kombinace těchto minerálů pomáhá léčit nemoci mužských a ženských reprodukčních orgánů. Také zmírňuje bolesti hlavy a normalizuje ukazatele krevního tlaku.

Protizánětlivý účinek nuggetu se projevuje při onemocněních jater, slinivky břišní, sleziny a plic.

Zelený šarlatový kámen má příznivý účinek na vědomí majitele, pomáhá zlepšovat se.

Zajímavosti: Starověcí lidé věřili, že minerál předčí všechny ostatní drahokamy svou ctností, protože poskytuje vibraci, která vyvolává změnu stavu vědomí v pozitivním směru. Člověk začíná lépe vidět sebe a vesmír. Velká ložiska rubínového zoisitu lze nalézt v Indii a Zambii. Dobývací prostor je malý, konkrétně jen 4 kilometry široký a 2 kilometry hluboký. Zelené a rubínové zoisity se nacházejí v Tanzanii. Jiné barvy se vyskytují v Afghánistánu, Rakousku, Kambodži, Keni, Norsku, Madagaskaru, Pákistánu, Srí Lance a na několika místech ve Spojených státech.

Znamení: Zoisit je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu. Každému z nich dává určité osobnostní rysy nebo příležitosti, zbavuje se problémů a neštěstí.

 1. Raky, na jejichž krku korálky vyrobené z minerálů, budou moci chytit štěstí za ocas. Štěstí je bude doprovázet ve všem: v podnikání i ve starých věcech. Pro Raky je zoisit kamenem harmonie, duševní pohody, přináší člověku vzájemné porozumění a úspěch ve všech sférách života.
 2. Beran získá kontrolu nad svými emocemi. Díky kameni budou moci potlačit hněv a hněv, otevřeně vyjádřit radost a štěstí. Během důležitých událostí vám nebudou překážet silné pocity.
 3. Váhy se stanou oblíbenými u příslušníků opačného pohlaví. Odhalená vnitřní krása přiláká a zaujme ty, kterým není lhostejné, za krátkou dobu se osobní život zlepší. U Váh je hlavním cílem rovnováha. Zoisit pomůže udržet rovnováhu tím, že zabrání tomu, aby se jedna z misek potopila na negativní stranu. Váhy navíc projeví touhu po znalostech, bude se rozvíjet intuice.
 4. Ryby objeví skryté talenty. Jejich schopnosti se projeví v nejneočekávanějším okamžiku. Rozvíjením těchto vlastností budou majitelé talismanu schopni změnit své aktivity a najít něco, co by měli dělat. Ryby jsou často nejisté, což jim brání jít vpřed ke svým vlastním cílům. Saualpite je schopen tento problém vyřešit. Pro Ryby je tento minerál také milostným talismanem.
 5. Kozorozi, kteří nosí šperky s minerálem, budou moci s větší přesností odhadnout povahu lidí kolem nich. Tato schopnost bude užitečná při výběru partnera pro společné projekty a dokonce i pro podnikání. Zoisite pomůže Kozorohům chránit se před činy, které mají nepříjemné následky, a také získat finanční nezávislost.
 6. Zoisite dá Vodnárovi moc nad velkými penězi. Díky manipulacím bude možné akumulovat kapitál v krátkém časovém období. Peníze odložené budou důležité pro realizaci nápadů. Ženy Vodnáře, které se snaží dosáhnout výšek, získají potřebnou sebevědomí, přitažlivost a rozvážnost.
 7. Býk najde pozitivní změny v profesionální oblasti. Budou schopni posunout se po kariérním žebříčku a najít mezi kolegy podobně smýšlející lidi. Pro aktivního a účelného Býka slibuje talisman aktivaci těch nejlepších vlastností jejich postavy. Minerál doslova vychovává zástupce této konstelace, díky čemuž je Býk pracovitější a praktičtější. To pomáhá dosáhnout úspěchu ve všech snahách.
 8. Štír získá dar předvídavosti budoucnosti. Tato schopnost se projeví v nouzových situacích, kdy zachrání milované osoby a majitele talismanu před nebezpečím. Štír, žijící s emocemi a zkušenostmi, potřebuje zoisit, aby obnovil klid v duši. To pomůže najít vzájemné porozumění s vnějším světem.
 9. Střelec bude schopen jasně identifikovat jejich slabosti a výhody. Díky tomuto povědomí bude člověk neporazitelný. Pro Střelce je drahokam bariérou proti negativitě, a to nejen vnější (závist, černá magie), ale také vnitřní (špatné myšlenky).
 10. Blíženci se stanou mazanějšími při pravidelném vystavování zoisitu. To vám pomůže vyhnout se trestu a najít nové způsoby, jak vydělat peníze. Blíženci přilákají potřebné známé pomocí zoisitu. U žen, které mají problémy s koncepcí, dá kámen prvorozený. Muži budou úspěšnější při budování trvalých rodinných vztahů. Drahokam je užitečný pro Blížence trpící závislostí na alkoholu.
 11. Panny odhalí schopnost manipulovat s názory jiných lidí. Kámen jim poskytne schopnost ovlivňovat úhly pohledu lidí kolem nich. Klidné Panny občas mívají výbuchy agrese, které lze zastavit zoisitem. To pomůže navázat stávající vztahy i úspěšně vybudovat nové.
 12. Lvi jsou si vědomi své pýchy a budou ji schopni zmírnit. Díky minerálu budou jeho majitelé více vyhovovat. Přátelství s ostatními se zlepší.

Nejste si jistí kolik korálků na náramek potřebujete? Stačí si změřit pomocí šňůrky obvod zápěstí a vydělit ho rozměrem korálku.

Při obvodu ruky 18 cm postupujete následovně:

korálky 6 mm: 18 cm : 0,6 cm = 30 ks
korálky 8 mm : 18 cm : 0,8 cm = 23 ks
korálky 10 mm: 18 cm : 1 cm = 18 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: