Polodrahokamové zlomky - amazonit, cca 10 g

Kód: SP5100/AMAZ/10G
15,70 Kč / balení 19 Kč včetně DPH
Skladem

Zlomky přírodních minerálů - amazonit. Velikost zlomků cca 3 - 10 mm.

Balení 10 g vyjde na cca 14cm návleku (délka se může lišit podle velikosti jednotlivých zlomků). Na náramek o délce 16 - 19 cm je potřeba 2 balení.

Amazonit: je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Amazonit je receptivní kámen, přiřazen planetě Uran a elementu země. Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem. Mezi účinky amazonitu patří to, že tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru. Používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Je velmi silným talismanem prosperity. léčí osteoporózu, zubní kazy, udržuje v rovnováze metabolismus narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

Znamení: Vodnář

Zajímavosti: Tradičně jej používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, Indii, Mezopotámii, kde byl populárním amuletem, stejně jako dekorativním kamenem pro fasády budov. Amazonit byl nalezen v podobě posvátného skarabea mezi Tutanchamonovy poklady. Předpokládá se, že byl třetím kamenem v náprsníku židovského velekněze Árona. Ve Feng Shui je amazonit spjat s energií vody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: