Polodrahokamové zlomky - ametyst, cca 10 g

Kód: SP5100/AMET/10G
22,31 Kč / balení 27 Kč včetně DPH
Skladem

Zlomky přírodních minerálů - ametyst. Velikost zlomků cca 3 - 8 mm.

Balení 10 g vyjde na cca 14cm návleku (délka se může lišit podle velikosti jednotlivých zlomků). Na náramek o délce 16 - 19 cm je potřeba 2 balení.

Ametyst: symbol čistoty ducha a meditace

Každý korálek může být trochu jiný a může mít drobné vady. Jedná se o přírodní materiál. Korálky se mohou lišit od vyobrazených odstíny či kresbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Ametyst je kámen 7. čakry (nejvyššího centra). Je symbolem čistoty ducha a meditace, povznáší k vyššímu duchovnímu poznání a pomáhá nám objevovat sebeobětování, lásku, nezištnost i pokoru. Díky těmto vlastnostem nám otevírá cestu do jiných dimenzí bytí a nových stavů mysli. Probouzí v nás intuici a směřuje naše myšlení k tvořivé práci.

Léčivě působí proti rozličným bolestem, hlavně však proti bolestem hlavy, kdy jej můžeme přikládat na střed čela (třetí oko), nebo jím masírujeme spánky a zátylek, podle toho, kde cítíme nejsilnější bolest. Jeho přikládání na sakrální centrum ovlivňuje odvykání od různých závislostí, jako jsou kouření, drogy a alkohol. Dále je ametyst silně nápomocen při zvyšování nízkého krevního tlaku, léčbě nemocí krve, urovnání střevní mikroflóry a při cukrovce.

Znamení: ryby, blíženci, střelec a panny

Tmavě fialový ocení nejvíce kozorohové a ametysty s purpurovým odstínem sedí jako ušité na míru lidem ve znamení štíru a berana.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: