Polodrahokamové zlomky - apatit, cca 10 g

Kód: SP5100/APA/10G
41,32 Kč / balení 50 Kč včetně DPH
Skladem

Zlomky přírodních minerálů - apatit. Velikost zlomků cca 4 - 7 mm.

Balení 10 g vyjde na cca 13 cm návleku (délka se může lišit podle velikosti jednotlivých zlomků). Na náramek o délce 16 - 19 cm je potřeba 2 balení.

Apatit: dodává nadhled, sílu a rozhodnost, sjednocuje ducha a tělo.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Modrý apatit odpovídá krční čakře, proto je vhodný když se pohybujeme ve větší skupině lidí, na pomoc při promluvách na veřejných vystoupeních a dalších komunikačně orientovaných aktivitách. Podporuje nezávislost a ambice. Někteří lidé používají modrý apatit jako kámen snů, aby jim ve spánku pomohl v přístupu k podvědomí. Apatit podporuje tvorbu nových buněk a zpevnění kosterního a kloubního systému. Sjednocuje ducha i tělo a eliminuje přílišné nebo nedostatečné toky energie, které jsou projevem malátnosti, únavy nebo v opačném případě hyperaktivita. Modrý apatit je nositelem vizí do budoucnosti i pohledu do minulých životů. Apatit nám pomáhá vstřebávat vápník, čímž podporuje chrupavky, kosti a zuby. Napomáhá nám kontrolovat pocit hladu, potlačuje ho a zlepšuje funkci metabolismus, povzbuzuje nás k osvojení zdravějších stravovacích návyků. Zvyšuje motivaci.

Znamení: Blíženci a Panny

Zajímavosti: Apatit je definující minerál na Mohsově stupnici tvrdosti, což znamená, že definuje, co je střední tvrdostí. Mohsova stupnice vyjadřuje schopnost jednoho materiálu rýt do druhého 1-10 a apatite je na 5 stupni.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: