Polodrahokamové zlomky - citrín, cca 10 g

Kód: SP5100/CTR/10G
41,32 Kč / balení 50 Kč včetně DPH
Skladem

Zlomky přírodních minerálů - citrín. Velikost zlomků cca 5 - 12 mm.

Balení 10 g vyjde na cca 15 cm návleku (délka se může lišit podle velikosti jednotlivých zlomků). Na náramek o délce 16 - 19 cm je potřeba 2 balení.

Citrín: podporuje sebevědomí, rozvíjí tvořitost, harmonizuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Podporuje sebeuvědomění a snahu dosáhnout v životě všeho, co si přejeme a chceme. Zlatavá barva citrínu povznáší naše myšlenky a rozvíjí tvořivost. Síla citrínu na nás působí hlavně v oblasti centra solar plexus, kde napomáhá předcházet různým negativním pocitům jako jsou strach, rozladěnost až deprese. Uvádí nás do klidu a harmonie pomocí kladného vlivu na naši nervovou soustavu. Další pozitivní vlastností citrínu je ovlivňování činnosti našeho trávicího traktu včetně slinivky břišní, které zklidňuje a pomáhá čistit. Jsou známy i jeho příznivé léčivé účinky na dýchací cesty od hrdla až po nejmenší plicní sklípky.

Znamení: Lev, Blíženec, Panna a Býk

Zajímavosti: Název poměrně přiléhavě pochází z francouzského slova „citron“, což znamená citrón. Jako první jej znali Řekové v době okolo 300 let před naším letopočtem. Přírodní bledě žlutý citrín je poměrně vzácný, častěji se vyskytuje světle žlutý. Existuje také oranžově zabarvený citrín, který se hojně pohybuje na komerčním trhu a vzniká tepleným upravením ametystu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: