Polodrahokamové zlomky - ulexit, cca 10 g

Kód: SP5100/ULEX/10G
15,70 Kč / balení 19 Kč včetně DPH
Skladem

Zlomky přírodních minerálů - ulexit. Velikost zlomků cca 3 - 10 mm.

Balení 10 g vyjde na cca 14cm návleku (délka se může lišit podle velikosti jednotlivých zlomků). Na náramek o délce 16 - 19 cm je potřeba 2 balení.

Ulexit: pomáhá při depresích, zklidňuje a harmonizuje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti: Ulexit se také přezdívá „kočičí oko“ nebo „kámen zjevení“. Pomáhá při depresích a špatné náladě. Zlepšuje náladu, poskytuje nový příval energie a napomáhá dosáhnout celkového zklidnění a harmonizace organismu. Je tak skvělým prostředkem pro relaxaci a meditaci. Kromě výše uvedených účinků působí blahodárně i na zdraví očí a napomáhá léčbě očních zánětů. Posiluje svaly a mírní svalové křeče. Ulexit je skvělým prostředkem k odstranění negativní energie z těla. Pokud potřebujete shodit nějaké to kilo, pak i tady vám může pomoci. Ulexit totiž snižuje chuť k jídlu. Blahodárně působí i na různé záněty horních cest dýchacích a zlepšuje dýchání při astmatu.

Znamení: Astrologové dosud neobjasnili vliv ulexitu na konkrétní znamení zvěrokruhu. Díky svým jedinečným schopnostem odhalit skutečné charakterové rysy u každého člověka je tento minerál považován za univerzální pro každé ze souhvězdí. Kámen je obdařen tělesnou pamětí, je schopen ukládat informace o svém majiteli.

Perfektně však sedí ke znamením raka, štíra, vodnáře a ryb.

Zajímavosti: Ulexit je vodný boritan vápenatý a sodný (boronatrokalcit). Jedná se o vzácný minerál třídy boritanů, který objevil německý chemik G. L. Ulex v roce 1849 na severu Chilské republiky, poblíž města Iquique. O rok později sehrál mladý student G. L. Ulexu roli v tom, že vědecká komunita na počest objevitele změnila název „boronatrokalcit“ na „ulexit“.

Funguje jako zvětšovací sklo.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: